KONST / Litografier / Färglitografi 17025033
nr 1702 5033
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 184/380, kvarn. Färglitografi, bildmått: 36x29 cm, yttermått inklusive ram: 52x41 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:33:21
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson